post-image

Różowe meble dla dziewczynki BAGGI DESIGN CINDI

Zestaw mebli do pokoju dziecięcego Prezentujemy Państwu prześliczny zestaw mebli z kolekcji Cindi. System dla dzieci CINDI to meble dla małych dziewczynek kochających motyle, kwiaty i kolor różowy.

post-image

Meble do pokoju dziecięcego TIMOORE SIMPLE LIGHT LINE 3

Niesamowite kolorowe meble do pokoju dziecięcego Śliczne meble do pokoju dziecięcego . Charakterystyczne dla całej kolekcji SiMPLE Light Line są oryginalne, duże uchwyty, a także zastosowana intensywna kolorystyka mebli. Wprowadzono również kilka niezwykle interesujących rozwiązań konstrukcyjnych. Na przykład rozsuwane łóżko z tapicerowanymi dodatkami, stolik Play z podręcznym schowkiem, fotelik Fun z wymiennymi nogami, czy modułowy

post-image

Meble do pokoju dziecięcego BAGGI DESIGN MIX CARS 1 – meble dla chłopca

Zestaw mebli do pokoju dziecięcego MateriałySystem wykonany został z różowej płyty meblowej w połączeniu z lakierowanymi frontami, zdobionymi elementami dekoracyjnymi oraz uchwytami w kształcie motyli. W celu zwiększenia bezpieczeństwa i komfortu użytkowania meble zostały wyposażone w niezawodne prowadnice i zawiasy marki Blum z systemem cichego domyku.

post-image

Zestaw mebli dla dzieci BAGGI DESIGN MIX FOOTBALL

Zestaw mebli dla dzieci klasyczny zestaw mebli z kolekcji Mix Football marki Baggi Design. MIX FOOTBALL to idealny zestaw mebli dla naszego dziecka, jeśli chcemy sprawić, by czuło się ono w swoim pokoju komfortowo.

post-image

Białe meble dla dzieci – BAGGI DESIGN MIX WHITE ZESTAW MEBLI

Zestaw mebli dla dzieci Klasyczny zestaw mebli z kolekcji Mix White marki Baggi Design. MIX WHITE to system mebli dla młodzieży w kolorze białym o klasycznej nucie. W kolekcji MIX WHITE istnieje możliwość wyboru różnego koloru uchwytów (zdjęcie podglądowe dostępnych kolorów w galerii)