post-image

Dziecięca półka wisząca Książę

Niebieska dziecięca półka wisząca Dziecięca półka wisząca na książki i zabawki. Pasuje do innych mebli z serii Książę. Sprawdzi się w pokoju każdego malucha.

post-image

Półki dla dzieci regał Pati

Funkcjonalne półki dla dzieci Utrzymane w ciemnej kolorystyce półki dla dzieci. Pomieszczą większe zabawki i książki Twojego dziecka. Regał Pati pasuje do innych mebli z tej serii.

post-image

Regał z szufladami Kacper

Wysoki regał z szufladami Drewniany regał z szufladami sprawdzi się w pokoju każdego malucha. Pięć szuflad i półka u góry to wystarczająca ilość miejsca na ubrania lub dziecięce zabawki.

post-image

Regał Monza półki na zabawki dla dzieci

Bajkowe półki na zabawki dla dzieci Duży regał zawiera przydatne szafki i półki na zabawki dla dzieci. Pomieści również dziecięce książki. VIPACK to belgijska firma produkująca meble dla dzieci znana na rynku europejskim od lat. Wytwarzane przez nią produkty charakteryzują się najwyższą jakością, dbałością o szczegóły i  designerskim wyglądem. VIPACK specjalizuje się w łóżkach-samochodach dla

post-image

Biały regał dziecięcy Książę

Wysoki biały regał dziecięcy Idealny do pokoju każdego malucha – biały regał dziecięcy. Regał posiada pięć półek, dzięki czemu z łatwością pomieści książki i zabawki Twojego dziecka.

post-image

Regał dziecięcy Safari miś z gwiazdkami

Wysoki regał dziecięcy Pojemny regał dziecięcy z czterema półkami i szufladą. Posiada śliczny dziecięcy nadruk na froncie szuflady, utrzymany jest w ciemnej kolorystyce.

post-image

Regał na książki Safari Żyrafka

Dziecięcy regał na książki Super regał na książki dla dzieci, z bajkowym motywem. Cztery półki i szuflada to dość miejsca, aby poukładać wszystkie dziecięce książki i część zabawek. Regał świetnie zgrywa się z innymi meblami z serii Żyfarka.

post-image

Dziecięcy regał na zabawki Prince

Niebieski dziecięcy regał na zabawki Świetny dziecięcy regał na zabawki, w niebiesko białym kolorze. Posiada cztery półki i jedną szufladę. Świetnie zgrywa się z innymi meblami z serii Prince.

post-image

Regał na zabawki Tymon Miś

Dziecięcy regał na zabawki Super regał na zabawki. Cztery półki i szuflada pomieszczą największe skarby Twojego malucha. Kolorystyka – ciemny brąz-kremowy.

post-image

Regały dla dzieci Elephant

Śliczne regały dla dzieci Wspaniałe regały dla dzieci pomieszczą zabawki, książki i największe skarby Twojego malucha. Regał ze słoniem spodoba się każdemu dziecku. Idealnie pasuje do innych mebli z tej serii.

post-image

Różowy regał dla dziewczynki Princess

Dziecięcy regał dla dziewczynki, na zabawki Śliczny różowy regał dla dziewczynki. Pomieści zabawki i książki w pokoju każdej księżniczki. Cztery półki i szuflada to dość miejsca na wszystkie dziecięce skarby.

post-image

Młodzieżowy stolik nocny Alex – sosna

Sosnowy młodzieżowy stolik nocny Świetny młodzieżowy stolik nocny. Sprawdzi się nie tylko w pokoju młodzieżowym, ale także dziecięcym. Fajny wygląd w ciemnym kolorze, pasuje do większości wnetrz. VIPACK to belgijska firma produkująca meble dla dzieci znana na rynku europejskim od lat. Wytwarzane przez nią produkty charakteryzują się najwyższą jakością, dbałością o szczegóły i  designerskim wyglądem. Znakomita

post-image

Półka dziecięca wisząca – na książki

półka dziecięca wisząca Kolorowa i praktyczna półka dziecięca wisząca to piękna ozdoba każdego pokoju. Może służyć jako półka na książki lub zabawki. Spodoba się zarówno chłopcom jak i dziewczynkom. Meble dla dzieci, produkowane przez firmę HABA, posiadają europejskie certyfikaty jakości oraz bezpieczeństwa. Atrybuty produktu Wymiary 65 x 15 x 17 cm Materiał drewno bukowe Kolory

post-image

Biała półka ścienna dla dzieci

śliczna biała półka ścienna Praktyczna biała półka ścienna do pokoju dziecięcego. Wymiary: 60 x 12 x 18 cm. Pasuje do pokoju chłopca i dziewczynki. Będzie świetnie współgrać z białymi mebelkami.

post-image

Półka do pokoju dziecięcego Książę

Bajkowa półka do pokoju dziecięcego Fajna półka do pokoju dziecięcego. Wykonana z płyty meblowej, posiada wymiary 25x80x48 cm. Idealna do pokoju dziecka. Będzie pięknie prezentować się na ścianie pokoju chłopca i dziewczynki.