post-image

Zimowa czapka dziecięca Anna Kraina Lodu

Zimowa czapka dziecięca Wspaniała zimowa czapka dziecięca z bohaterką bajki Frozen – Kraina Lodu. Na czubku posiada puszysty pompon, z tyłu doczepiony jest brązowy warkocz. Czapka z wizerunkiem Anny, na polarze. Śliczna czapka, która spodoba się każdej dziewczynce. Sprawdzi się dobrze zimową porą.   Chcesz więcej szczegółów? Kliknij:

post-image

Czapka Elsa Frozen Kraina Lodu

Zimowa czapka Elsa Wspaniała zimowa czapka Elsa z bajki Frozen – Kraina Lodu. Na czubku mięciutki pompon, z tyłu doczepiony biały warkocz. Czapka z wizerunkiem Elsy, ocieplona polarem. Śliczna czapka, która spodoba się każdej dziewczynce. Sprawdzi się dobrze zimową porą.   Chcesz więcej szczegółów? Kliknij:

post-image

Czapka Frozen Kraina Lodu zimowa

Zimowa czapka Frozen Kraina Lodu Wspaniała zimowa czapka Frozen Kraina Lodu, z doczepionymi warkoczami. Na czubku mięciutki pompon. Czapka z wizerunkiem Anny po jednej stronie i Elsy po drugiej. Warkocze znajdują się na wysokości uszu. Wnętrze czapki ocieplone jest polarem. Śliczna czapka, która spodoba się każdej dziewczynce. Sprawdzi się dobrze zimową porą.   Chcesz więcej