post-image

Dziecięca bluzka Disney królik Thumper biała

bluzka Disney Dziecięca bluzka Disney z długim rękawem. Z przodu nadruk z królikiem Thumperem. Wykonanie – 100% bawełna wysokiej jakości. Oryginalna bluzka Disney świetnie sprawdzi się w codziennych zabawach w przedszkolu, szkole i domu. Chcesz więcej szczegółów? Kliknij  przycisk:

post-image

Dziecięca bluzka Dora niebieska

Dziecięca bluzka Dora Dziecięca bluzka Dora dla wielbicielek tej bajki. Bluzka w kolorze niebieskim z długim rękawem w kontrastowym kolorze. Z przodu nadruk z bohaterką z bajki „Dora”. Wykonanie – 100% bawełna. Oryginalna bluzka Dora świetnie sprawdzi się w codziennych zabawach w przedszkolu, szkole i domu. Chcesz więcej szczegółów? Kliknij  przycisk:

post-image

Dziecięca bluzka Dora beżowa

Bluzka Dora Dziecięca bluzka Dora dla wielbicielek tej bajki. Bluzka z długim rękawem, rękawy w kontrastowym kolorze. Z przodu nadruk z bohaterką z bajki „Dora”. Wykonanie – 100% bawełna. Oryginalna bluzka Dora świetnie sprawdzi się w codziennych zabawach w przedszkolu, szkole i domu. Chcesz więcej szczegółów? Kliknij  przycisk:

post-image

Dziecięca bluzka Monster High ciemny róż

bluzka Monster High Dziecięca bluzka Monster High dla fanek tego serialu. Bluzka z długim rękawem, w ciemno różowym kolorze. Z przodu nadruk z bohaterkami z bajki. Wykonanie – bawełna. Oryginalna bluzka Monster High świetnie sprawdzi się w codziennych zabawach w przedszkolu, szkole i domu. Chcesz więcej szczegółów? Kliknij  przycisk:

post-image

Dziecięce bluzki z Violetty długi rękaw różowa

Bluzki z Violetty Dziecięce bluzki z Violetty to wspaniała propozycja dla fanek tego serialu. Bluzka w ciemno różowym kolorze, z długim rękawem. Z przodu nadruk serca i Violetty. Luźny krój, nie krępujący ruchów. Buzka bawełniana. Oryginalne bluzki z Violetty świetnie sprawdzą się w codziennych zabawach w przedszkolu, szkole i domu. Chcesz więcej szczegółów? Kliknij  przycisk:

post-image

Dziecięca bluzka z Violetty długi rękaw siwa

Bluzka z Violetty Śliczna dziecięca bluzka z Violetty dla dziewczynki. Bluzka w szarym kolorze, na długi rękaw. Z przodu nadruk Violetty. Luźny krój, nie krępuje ruchów dziecka. Buzka bawełniana. Oryginalna bluzka Violetta świetnie sprawdzi się w codziennych zabawach w przedszkolu, szkole i domu. Chcesz więcej szczegółów? Kliknij  przycisk:

post-image

Dziecięca bluzka Violetta długi rękaw różowa

Bluzka Violetta Śliczna dziecięca bluzka Violetta dla dziewczynki. Bluzka w ciemno różowym kolorze, na długi rękaw. Z przodu nadruk Violetty. Luźny krój, nie krępuje ruchów dziecka. Buzka bawełniana. Oryginalna bluzka Violetta świetnie sprawdzi się w codziennych zabawach w przedszkolu, szkole i domu. Chcesz więcej szczegółów? Kliknij  przycisk:

post-image

Dziecięca bluzka Kraina Lodu Elsa Anna granatowa

Dziecięca bluzka Kraina Lodu Śliczna dziecięca bluzka Kraina Lodu dla dziewczynki. Bluzka w granatowym kolorze, na długi rękaw. Z przodu widnieje duży nadruk z bohaterkami z bajki Kraina Lodu. Luźny krój, nie krępuje ruchów dziecka. Buzka wykonana z bawełny. Oryginalna bluzka Kraina Lodu świetnie sprawdzi się w codziennych zabawach w przedszkolu, szkole i domu. Chcesz więcej szczegółów? Kliknij  przycisk:

post-image

Dziecięca bluzka Kraina Lodu Elsa Anna różowa

Bluzka Kraina Lodu Śliczna bluzka Kraina Lodu dla dziewczynki. Bluzka w różowym kolorze, na długi rękaw. Z przodu nadrukowany jest duży nadruk z bohaterkami z bajki Kraina Lodu. Luźny krój, nie krępuje ruchów dziecka. Buzka wykonana z bawełny. Oryginalna bluzka Kraina Lodu świetnie sprawdzi się w codziennych zabawach w przedszkolu, szkole i domu. Chcesz więcej szczegółów? Kliknij  przycisk:

post-image

Dziecięca bluzka Frozen Kraina Lodu Elsa Anna niebieska

Dziecięca bluzka Frozen Dziecięca bluzka Frozen dla fanki Krainy Lodu. Bluzka z długim rękawem, w niebieskim kolorze. Z przodu duży nadruk z bohaterkami z bajki Kraina Lodu. Luźny krój, nie krępuje ruchów dziecka. Buzka wykonana z bawełny. Oryginalna dziecięca bluzka Frozen świetnie sprawdzi się w codziennych zabawach w przedszkolu, szkole i domu. Chcesz więcej szczegółów? Kliknij  przycisk:

post-image

Dziecięca bluzka Frozen Kraina Lodu Elsa Anna różowa

Bluzka Frozen Dziecięca bluzka Frozen – Kraina Lodu dla dziewczynki. Bluzka z długim rękawem, w różowym kolorze. Z przodu duży nadruk z bohaterkami z bajki Kraina Lodu. Luźny krój, nie krępuje ruchów dziecka. Buzka wykonana z bawełny. Oryginalna bluzka Frozen świetnie sprawdzi się w codziennych zabawach w przedszkolu, szkole i domu. Chcesz więcej szczegółów? Kliknij  przycisk:

post-image

Monster high koszulka „Eye eye” szara

Monster high koszulka Monster high koszulka „Eye eye” dla dziewczynki. Posiada z przodu duży nadruk z bohaterkami bajki „Monster High”. Kolor szary. Materiał to wysokiej jakości przewiewna bawełna. Nie krępuje ruchów. Fason z krótkim rękawem. Sprawdzi się idealnie zarówno latem jako samodzielny ubiór lub w chłodniejsze dni, pod bluzę lub bluzkę z długim rękawem. Dziecięce ubrania dostępne są w

post-image

Koszulki monster high „Beasties” fioletowa

Koszulki monster high Dziewczęce koszulki Monster High dostępne są w różnych kolorach i rozmiarach. Bluzka posiada z przodu duży nadruk z bohaterkami bajki „Monster High”. Kolor fioletowy. Wykonana jest z wysokiej jakości przewiewnej bawełny. Nie krępuje ruchów. Model z krótkim rękawem. Sprawdzi się idealnie zarówno latem jako samodzielny ubiór lub w chłodniejsze dni, pod bluzę lub

post-image

Koszulka monster high „Scary” biała

Koszulka monster high Dziewczęca koszulka Monster High w kolorze białym. Posiada z przodu duży nadruk z bohaterkami bajki „Monster High”. Tył gładki, biały. Wykonana jest z wysokiej jakości przewiewnej bawełny. Nie krępuje ruchów. Model z krótkim rękawem. Sprawdzi się idealnie zarówno latem jako samodzielny ubiór lub w chłodniejsze dni, pod bluzę lub bluzkę z długim rękawem. Dziecięce

post-image

Koszulka Dora ciemny róż

Koszulka Dora Dziewczęca koszulka Dora w kolorze ciemno różowym. Posiada duży nadruk z bohaterka bajki „Dora”. Wykonana jest z wysokiej jakości bawełny. Nie krępuje ruchów. Model z krótkim rękawem. Sprawdzi się idealnie zarówno latem jako samodzielny ubiór lub w chłodniejsze dni, pod bluzę lub bluzkę z długim rękawem. Dziecięce ubrania dostępne są w wielu rozmiarach i kolorach. Chcesz więcej szczegółów?

post-image

Disney koszulka Minnie Mouse jasny róż

Disney koszulka Dziewczęca koszulka Minnie Mouse  w kolorze jasno różowym. Disney koszulka posiada duży nadruk z wizerunkiem myszki Minnie. Wykonana jest z wysokiej jakości bawełny. Nie krępuje ruchów. Model z krótkim rękawem. Sprawdzi się idealnie zarówno latem jako samodzielny ubiór lub w chłodniejsze dni, pod bluzę lub bluzkę z długim rękawem. Dziecięce ubrania dostępne są w wielu rozmiarach

post-image

Dziewczęca koszulka Minnie Mouse ciemny róż

Koszulka Minnie Mouse Dziewczęca koszulka Minnie Mouse  w kolorze ciemno różowym. Z przodu duży nadruk z wizerunkiem sławnej myszki. Koszulka wykonana jest z wysokiej jakości bawełny. Nie krępuje ruchów. Model z krótkim rękawem. Sprawdzi się idealnie zarówno latem jako samodzielny ubiór lub w chłodniejsze dni, pod bluzę lub bluzkę z długim rękawem. Dziecięce ubrania dostępne są w wielu

post-image

Dziewczęca koszulka Minnie Mouse jasny róż

Koszulka Minnie Mouse Dziewczęca koszulka Minnie Mouse  w kolorze jasno różowym. Z przodu duży nadruk z wizerunkiem sławnej myszki. Koszulka nie krępuje ruchów, fason z krótkim rękawem. Materiał – bawełna. Sprawdzi się idealnie zarówno latem jako samodzielny ubiór lub w chłodniejsze dni, pod bluzę lub bluzkę z długim rękawem. Dziecięce ubrania dostępne są w wielu rozmiarach i kolorach.

post-image

Dziewczęca koszulka Bambi Disney biała

Koszulka Bambi Dziewczęca koszulka Bambi  w kolorze białym. Z przodu duży nadruk z wizerunkiem jelonka Bambi. Koszulka nie krępuje ruchów, fason z krótkim rękawem. Materiał – bawełna. Sprawdzi się idealnie zarówno latem jako samodzielny ubiór lub w chłodniejsze dni, pod bluzę lub bluzkę z długim rękawem. Dziecięce ubrania dostępne są w wielu rozmiarach i kolorach. Chcesz więcej szczegółów? Kliknij  przycisk:

post-image

Dziewczęce koszulki Violetty „Guitar Music” biało – różowa

Dziewczęce koszulki Violetty Dziewczęce koszulki Violetty dostępne są w wielu rozmiarach i kolorach. Tutaj koszulka „Guitar Music” w kolorze biało – różowym. Z przodu duży nadruk z motywem z filmu Violetta. Koszulka z krótkim rękawem, nie krępuje ruchów. Materiał – bawełna. Sprawdzi się idealnie zarówno latem jako samodzielny ubiór lub w chłodniejsze dni, pod bluzę lub bluzkę z długim

post-image

Dziewczęce koszulki Violetty „My Band” szara

Koszulki Violetty Dziewczęce koszulki Violetty dostępne są w wielu rozmiarach i kolorach. Tutaj koszulka „My Band” w kolorze szarym. Z przodu duży nadruk z motywem z filmu Violetta. Koszulka z krótkim rękawem, nie krępuje ruchów. Materiał – bawełna. Sprawdzi się idealnie zarówno latem jako samodzielny ubiór lub w chłodniejsze dni, pod bluzę lub bluzkę z długim rękawem. Chcesz więcej