post-image

Białe łóżko piętrowe dla dzieci – Robin

Dziecięce białe łóżko piętrowe

Białe łóżko piętrowe dla dzieci. Sprawdzi się również w pokoju młodzieżowym. Łóżko dla 2 osób, powietrzchnia spania 2x 90×200 cm.

VIPACK to belgijska firma produkująca meble dla dzieci znana na rynku europejskim od lat. Wytwarzane przez nią produkty charakteryzują się najwyższą jakością, dbałością o szczegóły i  designerskim wyglądem. VIPACK specjalizuje się w łóżkach-samochodach dla dzieci. Znakomita znajomość dziecięcych potrzeb i chęć spełniania ich marzeń zaowocowała całą linią łóżek, które są wyśmienitym przykładem symbiozy urody, praktyczności i ekscentryczności.

Łóżko ROBIN jest doskonałym rozwiązaniem do pokoju dla dwójki dzieci, dzięki swojemu ułożeniu piętrowe łóżka nie zabierają przestrzeni, którą dzięki temu można zagospodarować wstawiając komodę, szafkę lub biurko. Model Robin został stworzony z myślą o dwójce rodzeństwa w różnym wieku. „Na pięterku” sypia starsze z rodzeństwa a na dole, dzięki zabezpieczeniu, które można dokupić osobno, bezpiecznie możemy umieścić dziecko już od trzeciego roku życia. Łóżko Robin, jako jedno z niewielu, ma możliwość zamontowania drabinki z prawej lub z lewej strony. Łóżko zrobione jest z wysokiej jakości płyty MDF i zostało pomalowane farbą przyjazną dzieciom.

UWAGA! – na zdjęciu przedstawiony jest komplet z zabezpieczeniem bocznym oraz trzecim łóżkiem tzw. dostawką, elementy te są sprzedawane oddzielnie.

Łóżko   jest wyposażone w listwy na materac (stelaż) i nadaje się do każdego  materaca wielkości (90 x 200cm). Materacy brak.

 

watchinshoporange_frame

 Tags:
, , , , , , , , ,