post-image

Biurko dla chłopca z lampką i krzesłem Vipack COMFORTLINE

Niebieskie biurko dla chłopca

Niezwykle wygodne biurko dla chłopca, w niebieskim kolorze. Zestaw ten rośnie razem z dzieckiem, a więc dla Twojego komfortu i wygody wybierasz biurko tylko raz i wystarcza ono na cały okres szkolny.
Biurko można umieścić na maksymalnej wysokości 76 cm i minimalnej 54 cm, krzesełko maksymalnie można unieść na wysokość 44 cm a najniższa pozycja to 30 cm. Zarówno biurko jak i krzesło są zabezpieczone antypoślizgowymi nakładkami. Produkty są zrobione z ekoplastiku a blat biurka można umieścić w pozycji „0” czyli równolegle do podłogi lub nieco go opuścić, o około 6,5o Biurko jest jednocześnie zmyślnym schowkiem, blat biurka chowa pojemnik o głębokości 37cm, w którym zmieszczą się szkolne drobiazgi. Do blatu przymocowana jest lampka oraz pulpit, na którym można wygodnie umieścić nuty do ćwiczeń lub zwykły podręcznik.

Dodatkowo biurko posiada uchwyt na tornister, schowki/wgłębienia na kredki i długopisy. Blat biurka wyłożony został drewnem aby nie odbijał światła świecącej żarówki, blat został wykończony uniesioną krawędzią, tak aby położone zeszyty nie zsuwały się. Projektanci pomyśleli też o zabezpieczeniu przed niespodziewanym otwarciu, podniesieniu klapy – dlatego wmontowany został klip zabezpieczający oraz mechanizm samonośny, który podnosi blat po zwolnieniu blokady klipsa
Krzesełko ma ergonomiczny kształt dzięki temu kręgosłup dziecka „jest zmuszany” do utrzymania właściwej pozycji. Krzesełko swoimi proporcjami i wymiarami komponuje się do wycięcia w biurku co dodatkowo wpływa na właściwą postawę dziecka w trakcie odrabiania lekcji. W siedzisku krzesła znajdują się otwory, które zapewniają wentylację.
Lampa ledowa, która świeci białym światłem o natężeniu 12 wat ma wysokość 70 cm, lampa posiada wszystkie niezbędne atesty a jej światło jest bezpieczne dla oczu dziecka
watchinshoporange_frame

Tags:
, , , , , , ,