post-image

Biurko dla przedszkolaka z krzesłem Vipack COMFORTLINE

Niebieskie biurko dla przedszkolaka

Co jest najważniejsze dla rodziców jeśli chodzi o ich dzieci? – Ich zdrowie i bezpieczeństwo. Wspaniałe biurko dla przedszkolaka to wyjątkowy mebel.
Belgijska firma Vipack wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom i projektuje zestaw idealny – biurko i krzesło. Zestaw ten rośnie razem z dzieckiem. Dzięki możliwości zmiany wysokości biurka i krzesła zestaw ten wystarczy dla dziecka na cały okres nauki. Dzięki zastosowanemu materiałowi (ekologiczny plastik) produkt jest bezpieczny dla dziecka i przyjazny dla środowiska. Biurko podnosi się do maksymalnej wysokości 76cm, minimalna wysokość to 54cm; krzesełko można ustawić na maksymalnej wysokości 44 cm, minimum to 33 cm. Biurko oprócz swojej podstawowej roli może też pełnić funkcję deski kreślarskiej, w tym celu należy unieść deskę i umieścić ją pod kątem 40o Biurko ma dużą, wygodną szufladę a do tego uchwyty z boku, na których można umieścić torbę, plecak lub inne gadżety. Wiele schowków dyscyplinuje ucznia, którego wszystko rozprasza, pozwalając mu trzymać wszystko w zasięgu ręki a jednocześnie pozwala łatwo utrzymać porządek, a nie od dziś wiadomo, że porządek w miejscu pracy poprawia przyswajanie zadanego materiału.
Krzesełko ma ergonomiczny kształt dzięki temu kręgosłup dziecka „jest zmuszany” do utrzymania właściwej pozycji. Krzesełko swoimi proporcjami i wymiarami komponuje się do wycięcia w biurku co dodatkowo wpływa na właściwą postawę dziecka w trakcie odrabiania lekcji. Antypoślizgowe nakładki stabilizują biurko i krzesło.
Wymiary – dokładne wymiary podane zostały na rysunku technicznymWaga 17 kgZapakowane w 1 paczkę
DOSTAWA GRATISDostawa 7-10 dni roboczych, bez wnoszenia do mieszkaniaGWARANCJA OD PRODUCENTA 2 LATADo samodzielnego montażuwatchinshoporange_frame

 

Tags:
, , , , ,