post-image

Łóżeczko turystyczne CARETERO DELUXE brązowe

Łóżeczko turystyczne

Spanie w tym łóżeczko dla dzieci od pierwszego miesiąca życia do osiągnięcia 15 kg będzie prawdziwą przyjemnością. Moskitiera zapewni mu komfortowy sen w każdych warunkach. Zastosowane tkaniny są trwałe i łatwe do czyszczenia. Cała konstrukcja jest bardzo stabilna i zapewnia trwałość temu produktowi.

Łóżeczko posiada podwieszaną podłogę mocowaną na zamek błyskawiczny, która ułatwi pielęgnację najmłodszych. Dodatkowo otrzymujesz również przewijak, na którym możesz zadbać o higienę pociechy. Został on pokryty łatwą do czyszczenia tapicerką PCV. W łóżeczku zostały umieszczone drzwiczki na zamek, dzięki którym nieco starsze dzieci same mogą wejść do jego wnętrza. Na bokach znajdziesz kieszenie do przechowywania gadżetów i akcesoriów potrzebnych do pielęgnacji dziecka.

Korzystanie z łóżeczka jest o tyle przyjemne, że można przestawić je z jednego miejsca na drugie dzięki kołom ukrytym w tylnych nóżkach. Zresztą samo jego przeniesienia również nie sprawi nikomu problemów, ponieważ konstrukcja jest bardzo lekka. W zestawie otrzymasz: materac turystyczny i torbę do przenoszenia łóżeczka

 
watchinshoporange_frame

Tags:
, , , ,