post-image

Łóżko dziecięce piętrowe Pino – sosna naturalna

Sosnowe łóżko dziecięce piętrowe

Wysokie łóżko dziecięce piętrowe, wykonane z drzewa sosnowego.

VIPACK to belgijska firma produkująca meble dla dzieci znana na rynku europejskim od lat. Wytwarzane przez nią produkty charakteryzują się najwyższą jakością, dbałością o szczegóły i  designerskim wyglądem. Znakomita znajomość dziecięcych potrzeb i chęć spełniania ich marzeń zaowocowała całą linią mebli, które są wyśmienitym przykładem symbiozy urody, praktyczności i ekscentryczności.

Umieszczenie dwóch łóżek w jednym, małym pokoju, to wyzwanie dla prawdziwego Supermana, pół biedy jeśli rozwiązaniem jest łóżko piętrowe, wtedy wstawiamy niby jedno a mamy dwa. Jeśli jednak z jakiegoś powodu nasze dzieci nie chcą spać „jedno pod drugim” albo nie mogą??? Rozwązaniem tego problemu jest łóżko z kolekcji Pino, które właśnie Państwu przedstawiamy. Łóżko zrobione jest z drzewa sosnowego, pomalowane lakierem przyjaznym dzieciom i jak widać łączy w sobie wiele zalet: pozwala zaoszczędzić miejsce, tak cenne w naszych pokojach a dzieci leżąc w łóżkach widzą się nawzajem i mogą ze sobą swobodnie rozmawiać (nie wiem czy to akurat jest zaletą:)). Łóżko posiada praktyczne półki, na których można trzymać zapasową pościel, albo zabawki.

I jeszcze dwa dodatkowe atuty:
– o tym,  z której strony umieścisz drabinkę, a z której łóżko, możesz  zdecydować w ostatniej chwili, nasi projektanci zadbali o to, aby była możliwość przykręcenia drabinek z obu stron;
– projektanci Vipac-a kierują się dewizą „piękne i praktyczne” – dlatego właśnie  z tego jednego, piętrowego łóżka, można zrobić dwa oddzielne, jeśli tylko Twoje pociechy o tym zamarzą.

Łóżko jest wyposażone w listwy na materac (stelaż) i nadaje się do każdego standardowego materaca wielkości (90 x 200cm). Materaca brak.

Wymiary pojedynczego łóżka dł. x szer. x wys. = 209,3 x 98x  63cm

Wymiary dł. x szer. x wys. = 209,3 x 209,3 x 140cm
Waga    61 kg
Zapakowane w 3 paczkach

DOSTAWA GRATIS
Dostawa 7-10 dni roboczych,bez wnoszenia do mieszkania

Łóżko do samodzielnego montażu

 

watchinshoporange_frame

 Tags:
, , , , , , , , ,