post-image

Łóżko samochód dla dziewczynki – Kwiat

Wspaniałe łóżko samochód dla dziewczynki

Różowe miękkie łóżko samochód dla dziewczynki.

VIPACK to belgijska firma produkująca meble dla dzieci znana na rynku europejskim od lat. Wytwarzane przez nią produkty charakteryzują się najwyższą jakością, dbałością o szczegóły i  designerskim wyglądem. VIPACK specjalizuje się w łóżkach-samochodach dla dzieci. Znakomita znajomość dziecięcych potrzeb i chęć spełniania ich marzeń zaowocowała całą linią łóżek, które są wyśmienitym przykładem symbiozy urody, praktyczności i ekscentryczności.

Dla wyjątkowej dziewczynki wyjątkowe łóżko. Różowe auto z pięknymi różnokolorowymi różami, łóżko idealne dla dziewczynek zakochanych w różu. A która  z nas nie marzyła aby spędzać noce w takim łóżku:)  Jest w nim tak wygodnie, że dziecko będzie chciało spędzać w nim również całe dnie. Doskonała zabawa w tym różowym cudeńku sprawi, że każdy dzień Twojego dziecka będzie pasmem szczęśliwości i radości. Łóżko jest zaprojektowane i  zrobione przez belgijskich specjalistów.  Zostało wyczarowane  z  najwyższej  jakości płyty MDF,  wykończone jest lakierowaną farbą o wysokim połysku. Farba, co niezwykle istotne,  jest przyjazna dzieciom. Belgijska jakość daje gwarancję TRWAŁOŚCI,  ODPORNOŚCI  na uszkodzenia i zużycie.

Łóżko jest wyposażone w listwy na materac (stelaż) i nadaje się do każdego  materaca wielkości (90 x 200cm). Materaca brak.
Wymiary dł. x szer. x wys. =  226  x  111 x 60
Waga    59 kg
Zapakowane w 4 paczkach

DOSTAWA GRATIS
Dostawa 7-10 dni roboczych, bez wnoszenia do mieszkania

GWARANCJA OD PRODUCENTA 2 LATA

Łóżko do samodzielnego montażu

 

watchinshoporange_frame

 Tags:
, , ,