post-image

Łóżko samochód wyścigowy dla dziecka Lemans biały

Dziecięce łóżko samochód wyścigowy

Białe łóżko samochód wyścigowy. Sprawdzi się w szczególności w pokoju chłopca.

VIPACK to belgijska firma produkująca meble dla dzieci znana na rynku europejskim od lat. Wytwarzane przez nią produkty charakteryzują się najwyższą jakością, dbałością o szczegóły i  designerskim wyglądem. VIPACK specjalizuje się w łóżkach-samochodach dla dzieci. Znakomita znajomość dziecięcych potrzeb i chęć spełniania ich marzeń zaowocowała  całą linią łóżek, które są wyśmienitym przykładem symbiozy urody, praktyczności i ekscentryczności

Samochód-łóżko LeMans jest bardzo nowoczesnym samochodem dla małego kierowcy, który marzy o wyścigu. Łóżko sprawi, że Twój syn znajdzie się w krainie marzeń. To łóżko-samochód jest jedyne w swoim rodzaju i jest oferowane wyłącznie przez nas. Ten samochód  jest dostępny w kolorze czerwonym, białym i niebieskim. Ma bardzo nowoczesny wygląd, ciężkie solidne, chromowane koła i jest pięknie wykończony. Ma niskie wejście z przodu i podniesione boki, tak że dziecko nie może spaść  podczas snu. Łóżko-samochód jest zrobiony z wysokiej jakości płyty MDF,  wykończony lakierowaną farbą o wysokim połysku, farba jest przyjazna dzieciom.

Łóżko wygląda jak samochód wyścigowy gotowy do udziału w 24-godzinnym wyścigu. Zanim  Twoje dziecko uśnie może marzyć i fantazjować, że jest w wyścigu samochodowym. To łóżko jest odpowiednie zarówno dla dziewcząt jak i dla chłopców od 3 roku życia. Ten samochód to bardzo wytrzymałe łóżko które pasuje do każdego pokoju.

Łóżko jest wyposażone w listwy na materac i nadaje się do każdego standardowego materaca wielkości (90 x 200cm). Materaca brak.

Wymiary dł. x szer. x wys. = 247 x 111 x 66 cm
Waga    90 kg
Zapakowane w 6 paczkach

Dostawa 7-10 dni roboczych, bez wnoszenia do mieszkania

GWARANCJA OD PRODUCENTA 2 LATA

Łóżko do samodzielnego montażu

 

watchinshoporange_frame

 Tags:
, , , , ,