post-image

Niskie łóżko piętrowe z biurkiem dla dzieci Pino

Dziecięce niskie łóżko piętrowe

Komfortowe niskie łóżko piętrowe dla dzieci. W zestawie z biurkiem i szafkami. Kolor sosna biała.

VIPACK to belgijska firma produkująca meble dla dzieci znana na rynku europejskim od lat. Wytwarzane przez nią produkty charakteryzują się najwyższą jakością, dbałością o szczegóły i  designerskim wyglądem. Znakomita znajomość dziecięcych potrzeb i chęć spełniania ich marzeń zaowocowała całą linią mebli, które są wyśmienitym przykładem symbiozy urody, praktyczności i ekscentryczności.

Zestaw został stworzony z wysokiej jakości drewna sosnowego. Dzięki  solidnej  konstrukcji   jest stabilny i wytrzymały. Ten model jest odpowiedni dla dzieci od 6 roku życia, ma przystosowaną dla małych stóp bezpieczną drabinkę z szerokimi  szczeblami.  Drabinkę można zamocować zarówno z prawej jak i z lewej strony a rogi i krawędzie łóżka zostały zaokrąglone aby Twoje dziecko  było bezpieczne zarówno w dzień i w nocy. W skład zestawu wchodzi łóżko na podwyższeniu, szafka, komoda i biurko. Komplet idealny dla dorastającego dziecka w wieku szkolnym – do pracy, zabawy i odpoczynku

Do łóżka pasują tekstylia

Łóżko jest wyposażone w listwy na materac (stelaż) i nadaje się do każdego standardowego materaca wielkości (90 x 200cm). Materaca brak.

watchinshoporange_frame

 Tags:
, , , , , , ,