post-image

Dziecięce łóżko piętrowe z biurkiem Pino – sosna biała

Młodzieżowe i dziecięce łóżko piętrowe z biurkiem

Funkcjonalne dziecięce łóżko piętrowe z biurkiem sprawdzi się również w pokoju nastolatka. Pozwala oszczędzić miejsce w pokoju i czyni go bardziej funkcjonalnym.

VIPACK to belgijska firma produkująca meble dla dzieci znana na rynku europejskim od lat. Wytwarzane przez nią produkty charakteryzują się najwyższą jakością, dbałością o szczegóły i  designerskim wyglądem. Znakomita znajomość dziecięcych potrzeb i chęć spełniania ich marzeń zaowocowała całą linią mebli, które są wyśmienitym przykładem symbiozy urody, praktyczności i ekscentryczności.

Jak połączyć  wygodę z ładnym wyglądem? A jak połączyć wygodę z eleganckim wyglądem i praktycznymi rozwiązaniami? To wyzwanie, które postawili przed sobą  pasjonaci i designerzy pracujący dla marki VIPACK.  Stwarzając  łóżko piętrowe dla dzieci z biurkiem Pino udało się stworzyć  produkt, który jest w stanie zadowolić najbardziej wymagających rodziców. Spełnia wszystkie europejskie normy, a nawet więcej – wychodzi  naprzeciw rodzicielskim oczekiwaniom, jest to   łóżko, które ma zaokrąglone kanty i drabinkę z szerokimi wygodnymi  stopniami, co jest ważne dla bezpieczeństwa dziecka. Łóżko to pozwala zaoszczędzić miejsce  w pokoju, pozostawiając przestrzeń do zabawy, co jest niezwykle ważne dla zrównoważonego rozwoju dziecka. Biurko w zestawie pozwoli osiągnąć zbilansowaną równowagę między nauką i szaleństwem zabawy

GWARANCJA OD PRODUCENTA 2 LATA

Łóżko do samodzielnego montażu

 

watchinshoporange_frame

 Tags:
, , ,