post-image

Łóżko piętrowe młodzieżowe z biurkiem Pino

Funkcjonalne łóżko piętrowe młodzieżowe

Sosnowe łóżko piętrowe młodzieżowe. Sprawdzi się zarówno w pokoju mniejszego dziecka jak i w pokoju nastolatka. Dzięki swej budowie pozwala oszczędzić miejsce, co czyni je jeszcze bardziej użytecznym.

VIPACK to belgijska firma produkująca meble dla dzieci znana na rynku europejskim od lat. Wytwarzane przez nią produkty charakteryzują się najwyższą jakością, dbałością o szczegóły i  designerskim wyglądem. Znakomita znajomość dziecięcych potrzeb i chęć spełniania ich marzeń zaowocowała całą linią mebli, które są wyśmienitym przykładem symbiozy urody, praktyczności i ekscentryczności.

Jak połączyć  wygodę z ładnym wyglądem? A jak połączyć wygodę z eleganckim wyglądem i praktycznymi rozwiązaniami? To wyzwanie, które postawili przed sobą  pasjonaci i designerzy pracujący dla marki VIPACK.  Stwarzając  łóżko piętrowe dla dzieci z biurkiem Pino udało się stworzyć  produkt, który jest w stanie zadowolić najbardziej wymagających rodziców. Spełnia wszystkie europejskie normy, a nawet więcej – wychodzi  naprzeciw rodzicielskim oczekiwaniom, jest to   łóżko, które ma zaokrąglone kanty i drabinkę z szerokimi wygodnymi  stopniami, co jest ważne dla bezpieczeństwa dziecka. Łóżko to pozwala zaoszczędzić miejsce  w pokoju, pozostawiając przestrzeń do zabawy, co jest niezwykle ważne dla zrównoważonego rozwoju dziecka. Biurko w zestawie pozwoli osiągnąć zbilansowaną równowagę między nauką i szaleństwem zabawy

GWARANCJA OD PRODUCENTA 2 LATA

Łóżko do samodzielnego montażu

 

watchinshoporange_frame

 Tags:
, , ,