post-image

Łóżko dla księżniczki

Piękne łóżko dla księżniczki

Niesamowite łóżko dla księżniczki, sprawdzi się w pokoju każdej dziewczynki.

VIPACK to belgijska firma produkująca meble dla dzieci znana na rynku europejskim od lat. Wytwarzane przez nią produkty charakteryzują się najwyższą jakością, dbałością o szczegóły i  designerskim wyglądem. VIPACK specjalizuje się w łóżkach-samochodach dla dzieci. Znakomita znajomość dziecięcych potrzeb i chęć spełniania ich marzeń zaowocowała całą linią łóżek, które są wyśmienitym przykładem symbiozy urody, praktyczności i ekscentryczności.

Budzić się każdego ranka w tym pięknym wozie to marzenie każdej dziewczynki! To wszystko jest możliwe już teraz! Dzięki temu jednoosobowemu łóżku, Twoja córka co noc będzie spać jak księżniczka, to spełnienie życzeń księżniczek ze wszystkich bajek. Jest  też ono niesamowitym miejscem do zabawy i rozrywki. To łóżko to pragnienie każdej młodej dziewczyny.  Twoja córka będzie w siódmym niebie sypiając w takim wozie. Łóżko-samochód ma zabezpieczenia po obu stronach, które dbają o to aby Twoja córka  nie wypadła podczas snu. Łóżko  stoi na czterech stałych, na złoto malowanych kołach.  Jeśli Twoja córka często marzy, że jest księżniczką, to jej marzenie  właśnie zostało spełnione.
Łóżko jest wykonane z wysokiej jakości płyty MDF, co oznacza, że ??jest trwałe i  bardzo dobrej jakości. Pomalowane jest farbą bezpieczną dla dzieci a jego montaż  jest dziecinnie prosty.

Łóżko w zestawie ma listwy na materac (stelaż). Materaca brak. nadaje się do niego każdy standardowy  materac wielkości 90x200cm.

Wymiary dł. x szer. x wys. = 210 x 106 x 90cm
Waga    61 kg
Zapakowane w 4 paczkach

DOSTAWA GRATIS
Dostawa 7-10 dni roboczych, bez wnoszenia do mieszkania

GWARANCJA OD PRODUCENTA 2 LATA

Łóżko do samodzielnego montażu

 

watchinshoporange_frame

 Tags:
, , , ,