post-image

Łóżko dziecięce z półkami – Sofie

Białe łóżko dziecięce z półkami

Funkcjonalne łóżko dziecięce z półkami, w białym kolorze.

VIPACK to belgijska firma produkująca meble dla dzieci znana na rynku europejskim od lat. Wytwarzane przez nią produkty charakteryzują się najwyższą jakością, dbałością o szczegóły i  designerskim wyglądem. VIPACK specjalizuje się w łóżkach-samochodach dla dzieci. Znakomita znajomość dziecięcych potrzeb i chęć spełniania ich marzeń zaowocowała całą linią łóżek, które są wyśmienitym przykładem symbiozy urody, praktyczności i ekscentryczności.

Firma Vipac zaprojektowała jedyne w swoim rodzaju łóżko z wysokiej jakości płyty MDF. Łóżko w białym kolorze zostało pomalowane farbami bezpiecznymi dla dziecka. Belgijska jakość daje gwarancję TRWAŁOŚCI, ODPORNOŚCI na uszkodzenia i zużycie, przy tym wszystkim mocną stroną tego łóżka jest wyjątkowa dbałość o każdy detal. Twórcy tego modelu wykazali się szczególną troską w zagospodarowaniu przestrzeni. Dzięki umieszczeniu półek nad łóżkiem i w jego pobliżu zyskujemy miejsce na książki, zabawki i inne przedmioty nie tracąc zbyt wiele z przestrzeni pokoju. Umieszczona pod łóżkiem dodatkowa „szuflada” może służyć rodzicowi do czuwania przy dziecku w razie jego choroby, może służyć jako miejsce do spania dla niespodziewanego gościa ale z powodzeniem może też służyć do przechowywania pościeli.

Nadstawka z półkami nie jest zbyt wysoka dzięki temu dziecko ma swobodny dostęp również do górnej półki. Na dole, na długości wysuwanego łóżka umieszczono szufladę, aby przez przypadek, w czasie snu nie wsunąć głowy na półkę. Biały kolor tego kompletu sprawia, że zestaw jest ponadczasowy a nowoczesny i przemyślany design gwarantuje długą funkcjonalność.

Łóżko nie jest wyposażone w listwy na materac (stelaż) i nadaje się do każdego  materaca wielkości (90 x 200cm). Materaca brak. Wymiary nadstawki (półek nad łóżkiem) głębokość x szer. x wys. = 31 x 148 x 108cm

Wymiary łóżka:dł. x szer. x wys. =  205 x 94 x 76cm

Wymiary łóżka-szuflady: dł. x szer. x wys. =  198 x 90 x 16cm

Waga 106kg
Zapakowane w 4 paczkach

DOSTAWA GRATIS
Dostawa 7-10 dni roboczych, bez wnoszenia do mieszkania

GWARANCJA OD PRODUCENTA 2 LATA

Łóżko do samodzielnego montażu

 

watchinshoporange_frame

 Tags:
, , , ,