post-image

Pojedyncze łóżko dla dziewczynki – balerina

Różowe pojedyncze łóżko dla dziewczynki

Bajkowe pojedyncze łóżko dla dziewczynki, w odcieniach różu.

VIPACK to belgijska firma produkująca meble dla dzieci znana na rynku europejskim od lat. Wytwarzane przez nią produkty charakteryzują się najwyższą jakością, dbałością o szczegóły i  designerskim wyglądem. VIPACK specjalizuje się w łóżkach-samochodach dla dzieci. Znakomita znajomość dziecięcych potrzeb i chęć spełniania ich marzeń zaowocowała całą linią łóżek, które są wyśmienitym przykładem symbiozy urody, praktyczności i ekscentryczności.

Twoja córka marzy aby zostać primabaleriną, a Ty widząc jej zaangażowanie  podwajasz wysiłki aby marzenia się spełniły? Jesteśmy pewni, że wszystkie sny, w łóżku stworzonym z myślą o Twoim właśnie dziecku, będą wizualizacją  marzeń sennych, a to dodatkowo zmotywuje Twoje dziecko. Ponad to  możesz mieć pewność, że Twoje dziecko będzie bezpieczne podczas snu. Łóżko jest zaprojektowane i  zrobione przez belgijskich specjalistów. Łóżko dla Twojej baleriny  zostało wyczarowane  z  najwyższej  jakości płyty MDF, wykończonej lakierowaną farbą o wysokim połysku. Farba, co niezwykle istotne,  jest przyjazna dzieciom. Belgijska jakość daje gwarancję TRWAŁOŚCI,  ODPORNOŚCI  na uszkodzenia i zużycie, przy tym wszystkim mocną stroną tego  łóżka jest wyjątkowa dbałość o każdy detal.

Łóżko jest wyposażone w listwy na materac (stelaż) i nadaje się do każdego  materaca wielkości (70 x 140cm). Materaca brak. Wymiary dł. x szer. x wys. =  148 x 76 x 62cm
Waga    48 kg
Zapakowane w 1  paczce

 

 

watchinshoporange_frame

 Tags:
, , ,