post-image

Łóżko samochód dla dzieci Night Racer Blue

Bajkowe Łóżko samochód dla dzieci

Świetne Łóżko samochód dla dzieci. Sprawdzi się w szczególności w pokoju chłopca.

VIPACK to belgijska firma produkująca meble dla dzieci znana na rynku europejskim od lat. Wytwarzane przez nią produkty charakteryzują się najwyższą jakością, dbałością o szczegóły i  designerskim wyglądem. VIPACK specjalizuje się w łóżkach-samochodach dla dzieci. Znakomita znajomość dziecięcych potrzeb i chęć spełniania ich marzeń zaowocowała całą linią łóżek, które są wyśmienitym przykładem symbiozy urody, praktyczności i ekscentryczności.

Samochód-łóżko Night Racer jest bardzo nowoczesnym samochodem dla małego kierowcy, który pragnie wziąć udział w  wyścigu. Tym, którzy chcą wkroczyć  do krainy marzeń polecamy łóżko-samochód Night Racer. Dostępne jest w kolorze czerwonym, białym i niebieskim. Ma bardzo nowoczesny wygląd, ciężkie solidne, chromowane koła i jest pięknie wykończone. Ma niskie wejście z przodu i  podniesione boki,  tak że dziecko nie może spaść  podczas snu. Łóżko-samochód jest wykonane  z wysokiej jakości płyty MDF, wykończone na wysoki połysk  farbami  przyjaznymi  dzieciom. Z tyłu łóżko ma również niski spojler dzięki temu  łóżko wygląda jak najprawdziwszy samochód wyścigowy. Z boku namalowana błyskawica i numer 8 zachęcają do marzeń o prawdziwych wyścigach

Dzięki temu samochodowi, zanim  Twoje dziecko uśnie, może marzyć i fantazjować, że jest w wyścigu samochodowym. To łóżko jest odpowiednie zarówno dla dziewcząt jak i dla chłopców od 3 roku życia. Ten samochód to bardzo wytrzymałe łóżko które pasuje do każdego pokoju.

Łóżko jest wyposażone w listwy na materac i nadaje się do każdego standardowego materaca wielkości 90x200cm. Materaca brak.

Wymiary dł. x szer. x wys. =  217 x 111 x 64cm
Waga 63,2 kg
Zapakowane w 6 paczkach

Dostawa 7-10 dni roboczych, bez wnoszenia do mieszkania

GWARANCJA OD PRODUCENTA 2 LATA

Łóżko do samodzielnego montażu

 

watchinshoporange_frame

 Tags:
, , , , , ,