post-image

Piętrowe białe łóżko z biurkiem Pino Sofabed

Dziecięce białe łóżko z biurkiem

Piętrowe białe łóżko z biurkiem. Idealne do małego pokoju dziecięcego, pozwoli zaoszczędzić przestrzeń i stanie się funkcjonalnym elementem wyposażenia.

VIPACK to belgijska firma produkująca meble dla dzieci znana na rynku europejskim od lat. Wytwarzane przez nią produkty charakteryzują się najwyższą jakością, dbałością o szczegóły i  designerskim wyglądem. Znakomita znajomość dziecięcych potrzeb i chęć spełniania ich marzeń zaowocowała całą linią mebli, które są wyśmienitym przykładem symbiozy urody, praktyczności i ekscentryczności.

To łóżko jest  idealne dla każdego dziecka i do każdego pokoju. Prosty sposób składania idzie w parze z nowoczesnym designem. Nowoczesność,  w wykonaniu firmy VIPACK, oznacza łatwość montażu,  prostotę i  solidność trwałego, pozyskiwanego z ekologicznych lasów,  drewna sosnowego. Sofa może być umieszczona z prawej lub z lewej strony, można zadecydować o tym w ostatniej chwili skręcając zestaw. Funkcjonalne biurko może służyć nastolatkowi do nauki, a dla  młodszego dziecka będzie to  miejsce, w którym powstaną wszystkie piękne rysunki i inne twory wyobraźni. Sofa może pełnić rolę kącika wypoczynkowego a w razie potrzeby będzie doskonałym miejscem noclegu dla przyjaciela czy niespodziewanego gościa.

Łóżko jest wyposażone w listwy na materac (stelaż) i nadaje się do każdego standardowego materaca wielkości (90 x 200cm). Materaca do spania brak. W zestawie znajduje się składany materac na sofę

 

 

watchinshoporange_frame

 Tags:
, , , , , , , ,