post-image

Podwójne łóżko piętrowe dla dzieci Pino – sosna ciemnoszara

Ciemnoszare podwójne łóżko piętrowe dla dzieci

Podwójne łóżko piętrowe dla dzieci.

VIPACK to belgijska firma produkująca meble dla dzieci znana na rynku europejskim od lat. Wytwarzane przez nią produkty charakteryzują się najwyższą jakością, dbałością o szczegóły i  designerskim wyglądem. Znakomita znajomość dziecięcych potrzeb i chęć spełniania ich marzeń zaowocowała całą linią mebli, które są wyśmienitym przykładem symbiozy urody, praktyczności i ekscentryczności.

Umieszczenie dwóch łóżek w jednym, małym pokoju, to wyzwanie dla prawdziwego Supermana, pół biedy jeśli rozwiązaniem jest łóżko piętrowe, wtedy wstawiamy niby jedno a mamy dwa. Jeśli jednak z jakiegoś powodu nasze dzieci nie chcą spać „jedno pod drugim” albo nie mogą??? Rozwązaniem tego problemu jest łóżko z kolekcji Pino, które właśnie Państwu przedstawiamy. Łóżko zrobione jest z drzewa sosnowego, pomalowane lakierem przyjaznym dzieciom i jak widać łączy w sobie wiele zalet: pozwala zaoszczędzić miejsce, tak cenne w naszych pokojach a dzieci leżąc w łóżkach widzą się nawzajem i mogą ze sobą swobodnie rozmawiać (nie wiem czy to akurat jest zaletą:)). Łóżko posiada praktyczne półki, na których można trzymać zapasową pościel, albo zabawki.

I jeszcze dwa dodatkowe atuty:
– o tym,  z której strony umieścisz drabinkę, a z której łóżko, możesz  zdecydować w ostatniej chwili, nasi projektanci zadbali o to, aby była możliwość przykręcenia drabinek z obu stron;
– projektanci Vipac-a kierują się dewizą „piękne i praktyczne” – dlatego właśnie  z tego jednego, piętrowego łóżka, można zrobić dwa oddzielne, jeśli tylko Twoje pociechy o tym zamarzą.

Łóżko jest wyposażone w listwy na materac (stelaż) i nadaje się do każdego standardowego materaca wielkości (90 x 200cm). Materaca brak.

Wymiary pojedynczego łóżka dł. x szer. x wys. = 209,3 x 98x  63cm

Wymiary dł. x szer. x wys. = 209,3 x 209,3 x 140cm
Waga    61 kg
Zapakowane w 3 paczkach

DOSTAWA GRATIS
Dostawa 7-10 dni roboczych,bez wnoszenia do mieszkania

GWARANCJA OD PRODUCENTA 2 LATA

Łóżko do samodzielnego montażu

 

watchinshoporange_frame

 Tags:
, , , , , ,