post-image

Pojedyncze łóżko piętrowe dla dzieci Pino – sosna naturalna

Sosnowe pojedyncze łóżko piętrowe

Dziecięce pojedyncze łóżko piętrowe, wykonane z drewna sosnowego. Łóżko pozwala zaoszczędzić miejsce w pokoju, dziecko może pod nim trzymać swoje skarby i zabawki.

VIPACK to belgijska firma produkująca meble dla dzieci znana na rynku europejskim od lat. Wytwarzane przez nią produkty charakteryzują się najwyższą jakością, dbałością o szczegóły i  designerskim wyglądem. Znakomita znajomość dziecięcych potrzeb i chęć spełniania ich marzeń zaowocowała całą linią mebli, które są wyśmienitym przykładem symbiozy urody, praktyczności i ekscentryczności.

Łóżko zostało stworzone z wysokiej jakości drewna sosnowego. Dzięki  solidnej  konstrukcji  łóżko jest stabilne i wytrzymałe. Ten model jest odpowiedni dla dzieci od 6 roku życia, ma przystosowaną dla małych stóp bezpieczną drabinkę z szerokimi  szczeblami.  Drabinkę można zmocować zarówno z prawej jak i z lewej strony a rogi i krawędzie łóżka zostały zaokrąglone aby Twoje dziecko  było bezpieczne zarówno w dzień i w nocy. Do łóżka można dobrać tekstylia, które stworzą miły zakątek do zabawy.

Do łóżka pasują tekstylia

Łóżko jest wyposażone w listwy na materac (stelaż) i nadaje się do każdego standardowego materaca wielkości (90 x 200cm). Materaca brak.

Wymiary dł. x szer. x wys. = 209 x 105 x 114cm
Waga    34 kg
Zapakowane w 2 paczkach

DOSTAWA GRATIS
Dostawa 7-10 dni roboczych,bez wnoszenia do mieszkania

GWARANCJA OD PRODUCENTA 2 LATA

Łóżko do samodzielnego montażu

Do łóżka można dokupić dodatkowe elementy tekstylne: 

 

 

watchinshoporange_frame

 Tags:
, , , , , ,