post-image

Stolik nocny Alex – sosna

VIPACK to belgijska firma produkująca meble dla dzieci znana na rynku europejskim od lat. Wytwarzane przez nią produkty charakteryzują się najwyższą jakością, dbałością o szczegóły i designerskim wyglądem. Znakomita znajomość dziecięcych potrzeb i chęć spełniania ich marzeń zaowocowała całą linią mebli, które są wyśmienitym przykładem symbiozy urody, praktyczności i ekscentryczności.
Nocna szafka Alex wykonana jest z litego drewna sosnowego barwionego na ciemny brąz i ma czarne, eleganckie wykończenia. Szafka, podobnie jak cała seria, ma kolorowe, wyraziste cyfry, które nadają jej szykownego wyglądu. Ten element zestwu jst niezbędny Twojemu dziecku aby miało gdzie trzymać szkolne gadżety oraz, oczywiście lampkę nocną. Polecamy!
Stolik nocny jest jednym z elementów serii Alex. Pozostałe elementy z serii można znaleźć klikając w linki: szafa dwudrzwiowa, szafa trzydzwiowa, komoda, regał na książki, łóżko, dno łóżka, stolik nocny, biurko. Wymiary dł. x szer. x wys. = 50 x 45 x 45 cmWaga 16kg

 

watchinshoporange_frame

Tags:
,