post-image

Szafa trzydrzwiowa młodzieżowa Alex

Duża szafa trzydrzwiowa młodzieżowa

Stylowa szafa trzydrzwiowa młodzieżowa w ciemnym kolorze. Idealnie pasuje do pokoju nastolatka. Sprawdzi się również w pokoju dziecięcym.

VIPACK to belgijska firma produkująca meble dla dzieci znana na rynku europejskim od lat. Wytwarzane przez nią produkty charakteryzują się najwyższą jakością, dbałością o szczegóły i designerskim wyglądem. Znakomita znajomość dziecięcych potrzeb i chęć spełniania ich marzeń zaowocowała całą linią mebli, które są wyśmienitym przykładem symbiozy urody, praktyczności i ekscentryczności.
Belgijska firma Vipack zrealizowała swój fantastyczny pomysł połączenia tradycji i nowoczesności i połączyła klasyczny design z dowcipną koncepcją ponumerowania drzwi. Ta barwiona na brązowo sosnowa szafa i jej szuflada mają kilka numerów, umieszczonych bez żadnej uporządkowanej kolejności.
Ten model to trzydrzwiowa szafa, której przemyślany układ jest funkcjonalny i praktyczny. Składa się ona z dwóch odzielnych komór i dwóch szuflad. Dwudrzwiowa część posiada półkę u góry oraz pręt na powieszenie ubrań, mniejsza część to miejsce na półki, ich wysokość można samodzielnie regulować, u dołu znajdują się szuflady: większa i mniejsza.
Szafa jest jednym z elementów serii Alex. Pozostałe elementy z serii można znaleźć klikając w linki: szafa dwudrzwiowa, szafa trzydzwiowa,komoda, regał na książki, łóżko, dno łóżka, stolik nocny, biurko.
Wymiary dł. x szer. x wys. = 148 x 55 x 200 cmWaga 108kg

 

 

watchinshoporange_frame

Tags:
, , , , ,