post-image

Szafa dwudrzwiowa do pokoju młodzieżowego Alex

VIPACK to belgijska firma produkująca meble dla dzieci znana na rynku europejskim od lat. Wytwarzane przez nią produkty charakteryzują się najwyższą jakością, dbałością o szczegóły i designerskim wyglądem. Znakomita znajomość dziecięcych potrzeb i chęć spełniania ich marzeń zaowocowała całą linią mebli, które są wyśmienitym przykładem symbiozy urody, praktyczności i ekscentryczności.
Świetna szafa dwudrzwiowa do pokoju młodzieżowego. Belgijska firma Vipack zrealizowała swój fantastyczny pomysł połączenia tradycji i nowoczesności i połączyła klasyczny design z dowcipną koncepcją ponumerowania drzwi. Ta barwiona na brązowo sosnowa szafa i jej szuflada mają kilka numerów, umieszczonych bez żadnej uporządkowanej kolejności. Ten model to dwudrzwiowa szafa, która ma dwa jednakowej wielkości skrzydła. W środku znajdziemy dwie półki, które można umieścić na wybranej wysokości oraz pręt na ubrania, poniżej praktyczna szuflada
Szafa jest jednym z elementów serii Alex. Pozostałe elementy z serii można znaleźć klikając w linki: szafa dwudrzwiowa, szafa trzydzwiowa,komoda, regał na książki, łóżko, dno łóżka, stolik nocny, biurko.
Wymiary dł. x szer. x wys. = 100 x 55 x 200 cmWaga 74kg

 

 

watchinshoporange_frame

Tags:
, , , ,