post-image

Biurko dla dziecka Alex – sosna

Dziecięce biurko

VIPACK to belgijska firma produkująca meble dla dzieci znana na rynku europejskim od lat. Wytwarzane przez nią produkty charakteryzują się najwyższą jakością, dbałością o szczegóły i designerskim wyglądem. Znakomita znajomość dziecięcych potrzeb i chęć spełniania ich marzeń zaowocowała całą linią mebli, które są wyśmienitym przykładem symbiozy urody, praktyczności i ekscentryczności.
Czy Twój syn lubi odrabiać zadnie domowe? Nie? Przy takim biurku z pewnością polubi. Biurko wykonane jest z litego drewna sosnowego co daje gwarancję solidności, kupując je możesz być pewien, że przez długi czas będzie ono spełniało swoje funkcje. Ten niezbędny każdemu uczniowi mebel składa się z porządnego, stabilnego blatu i trzech szuflad. Szuflady posiadają praktyczne wycięcia ułatwiające otwieranie i zamykanie oraz numery, które ułatwią Twojemu dziecku utrzymywanie porządku. Dla młodszych dzieci naklejone numerki mogą być praktycznym ćwiczeniem pamięci i mogą służyć rozwijaniu skojarzeń, dla starszych zaś, mogą być ułatwieniem w sortowaniu potrzebnych rzeczy i przedmiotów.
Biurko jest jednym z elementów serii Alex. Pozostałe elementy z serii można znaleźć klikając w linki: szafa dwudrzwiowa, szafa trzydzwiowa,komoda, regał na książki, łóżko, dno łóżka, stolik nocny, biurko. Wymiary dł. x szer. x wys. = 130x 60 x 75 cmWaga 36kg

 

watchinshoporange_frame

 

Tags:
, , , , , , ,