Łóżko młodzieżowe 90×200 cm Robin White

  Łóżko młodzieżowe 90×200 cm Robin White
  Białe łóżko młodzieżowe 90×200

  Pojedyncze łóżko młodzieżowe 90×200 cm.

  VIPACK to belgijska firma produkująca meble dla dzieci znana na rynku europejskim od lat. Wytwarzane przez nią produkty charakteryzują się najwyższą jakością, dbałością o szczegóły i  designerskim wyglądem. VIPACK specjalizuje się w łóżkach-samochodach dla dzieci. Znakomita znajomość dziecięcych potrzeb i chęć spełniania ich marzeń zaowocowała całą linią łóżek, które są wyśmienitym przykładem symbiozy urody, praktyczności i ekscentryczności.

  Robin to, jak wiadomo miłośnikom komiksów, pomocnik Batmana. Twórcy tej serii mebli mieli na uwadze wygody i przygody jakie można przeżyć w pokoju urządzonym w duchu robinowskim 🙂 Łóżko jest najważniejszym elementem sypialni, to w nim nasze dzieci przeżywają marzenia senne, które potem realizują w zabawach a następnie przenoszą w dorosłe życie. Nie od dziś przecież wiadomo, że człowiek tylko wtedy jest szczęśliwy  kiedy jego praca jest jednocześnie realizacją jego pasji. Łóżko z kolekcji  ROBIN jest w kolorze białym, dzięki temu doskonale współgra ze wszystkimi kolorami, można je wkomponować w pastele lub wyeksponować na tle kontrastowych barw. Także dzięki bieli łóżko do doskonale nadaje się do pokoju dla dziewczynki i dla chłopca

  Łóżko nie jest wyposażone w listwy na materac (stelaż) i nadaje się do każdego  materaca wielkości (90 x 200cm). Materaca brak.

  Wymiary dł. x szer. x wys. = 210 x 96 x 76 cm
  Waga    34 kg
  Zapakowane w 3 paczkach

  DOSTAWA GRATIS
  Dostawa 7-10 dni roboczych, bez wnoszenia do mieszkania

  GWARANCJA OD PRODUCENTA 2 LATA

  Łóżko do samodzielnego montażu

   

  watchinshoporange_frame