post-image

Dresowa Bluza Monster High dla dziewczynki

Bluza Monster High dla dziewczynki Dresowa Bluza Monster High dla dziewczynki wykonana jest w większości z bawełny. Z przodu widnieje nadruk z jedną z bohaterek bajki Monster High. Fason z długim rękawem. Oryginalna bluza Monster High świetnie sprawdzi się w codziennych zabawach w przedszkolu, szkole i domu. Chcesz więcej szczegółów? Kliknij  przycisk:

post-image

Bluza Monster High – śliczne ubrania dla dziewczynki

Bluza Monster High Bluza Monster High wykonana jest w większości z bawełny. Z przodu posiana nadruk z jedną z bohaterek bajki Monster High. Fason z długim rękawem. Oryginalna bluza Monster High świetnie sprawdzi się w codziennych zabawach w przedszkolu, szkole i domu. Chcesz więcej szczegółów? Kliknij  przycisk:

post-image

Ubrania Monster High – bluza z kapturem dla dziewczynki

Ubrania Monster High Ubrania Monster High to świetny pomysł dla fanki tej bajki. Bluza z kapturem i dużym nadrukiem z wizerunkiem Cleo – jednej z bohaterek, z pewnością spodoba się dziewczynkom. Wykonana w większości z bawełny, ocieplana jest meszkiem od wewnętrznej strony. Oryginalne ubrania Monster High świetnie sprawdzą się w codziennych zabawach w przedszkolu, szkole i domu.

post-image

Ubrania Violetty – tunika bluza Violetta różowa

Bluza Violetta Śliczna różowa tunika bluza Violetta z kapturem. Fason z długim rękawem. Wykonana z elastycznego materiału. Z przodu nadruk z wizerunkiem bohaterki serialu. Oryginalna bluza Violetta świetnie sprawdzi się w codziennych zabawach w przedszkolu, szkole i domu. Chcesz więcej szczegółów? Kliknij  przycisk:

post-image

Ubrania Violetty – tunika bluza Violetta fioletowa

Ubrania Violetty Ubrania Violetty to świetny pomysł dla fanki tego serialu. Śliczna różowa bluza tunika posiada kaptur i długi rękaw. Wykonana jest z elastycznego materiału. Z przodu nadruk z wizerunkiem Violetty. Oryginalna bluza Violetta świetnie sprawdzi się w codziennych zabawach w przedszkolu, szkole i domu. Chcesz więcej szczegółów? Kliknij  przycisk:

post-image

Dla dziewczynki bluza Kraina Lodu Frozen różowa

Bluza Kraina Lodu Śliczna różowa bluza Kraina Lodu. Posiada długi rękaw, kaptur i dużą kieszeń na przedzie. Wykonana z grubszego materiału, ocieplana od wewnątrz meszkiem. Z przodu nadruk z wizerunkiem Anny i Elsy z bajki Frozen. Oryginalna bluza Kraina Lodu świetnie sprawdzi się w codziennych zabawach w przedszkolu, szkole i domu. Chcesz więcej szczegółów? Kliknij  przycisk:

post-image

Dla dziewczynki bluza Frozen Kraina Lodu granatowa

bluza Frozen Śliczna granatowa bluza Frozen. Posiada długi rękaw, kaptur i dużą kieszeń na przedzie. Wykonana z grubszego materiału, ocieplana od wewnątrz meszkiem. Z przodu nadruk z wizerunkiem Anny i Elsy z bajki Kraina Lodu. Oryginalna bluza Frozen świetnie sprawdzi się w codziennych zabawach w przedszkolu, szkole i domu. Chcesz więcej szczegółów? Kliknij  przycisk:

post-image

Różowa bluza Minnie Mouse dla dziewczynki

bluza Minnie Śliczna różowa bluza Minnie Mouse, z długim rękawem. Wykonana z grubszego materiału, ocieplana od wewnątrz meszkiem. Z przodu nadruk z wizerunkiem Minnie Mouse, której kokarda delikatnie zdobiona jest brokatem. Rękawy w kropki. Oryginalna bluza Minnie świetnie sprawdzi się w codziennych zabawach w przedszkolu, szkole i domu. Chcesz więcej szczegółów? Kliknij  przycisk: