post-image

Przejściowa kurtka jesienna dla chłopca

Kurtka dla chłopca Dziecięca kurtka przejściowa z odpinanym kapturem. Posiada wysoki kołnierz. Zapinana jest na zamek błyskawiczny. Nie straszny jej deszcz i wiatr. Kurtka sprawdzi się podczas jesiennych i wiosennych chłodniejszych dni.

post-image

Szara bluza dresowa dla chłopca NIKE

Dresowa bluza dziecięca NIKE Szara bluza dziecięca z kapturem, zapinana na zamek błyskawiczny. Bo bokach dwie kieszenie. Z przodu na piersi mały znaczek NIKE. Kurtka sprawdzi się podczas jesiennych i wiosennych chłodniejszych dni.

post-image

Dresowa kurtka dziecięca PUMA niebieska

Dresowa kurtka dziecięca z kapturem PUMA Kurtka zapinana na zamek błyskawiczny, posiada kaptur. Po bokach dwie kieszenie. Posiada wysoki kołnierz. Z przodu duży napis PUMA. Kurtka sprawdzi się podczas jesiennych i wiosennych chłodniejszych dni.

post-image

Kurtka przejściowa dresowa dla chłopca GAP

Dresowa kurtka dziecięca Materiał: 85% bawełna, 15% poliester Struktura/rodzaj materiału: Dres Wskazówki pielęgnacyjne: Pranie w pralce w 30°C, pranie delikatne Kształt kołnierza: Kaptur Zapięcie: Zamek błyskawiczny Szczegóły: Elastyczna talia Fason: Prosty Długość: Standardowa Długość rękawa: Długi rękaw Długość rękawa: 52 cm w rozmiarze 140/146 Cała długość: 57 cm w rozmiarze 140/146 Kurtka sprawdzi się podczas

post-image

Przejściowa kurtka dla chłopca ocieplana polarem

Dziecięca kurtka przejściowa z kapturem Ciepłą kurtka dziecięce ocieplana polarem. Kurtka z kapturem, przeznaczona dla chłopca. Wzór melanż. Zapinana na zamek błyskawiczny. Mozna prać ją w pralce w 40 stopniach. Kurtka sprawdzi się podczas jesiennych i wiosennych chłodniejszych dni.

post-image

Dziecięca zimowa kurtka z kapturem ocieplana dla chłopca

Dziecięca zimowa kurtka z kapturem ocieplana Ciepła dziecięca zimowa kurtka z kapturem ocieplana od środka. Zapinana się na zamek błyskawiczny. Przy rękawach posiada szerokie ściągacze, przy szyi wysoki kołnierz, co dobrze chroni przez mrozem i wiatrem. Po bokach posiada kieszenie. Kaptur można odpiąć. Kurtka idealna dla chłopca na nadchodzącą zimę. Aby zobaczyć cenę w sklepie

post-image

Dziecięca zimowa kurtka z kapturem ocieplana dla chłopca

Dziecięca zimowa kurtka Ciepła dziecięca zimowa kurtka z kapturem. Zapinana na zamek błyskawiczny. Wnętrze kaptura oraz suwaki w kontrastowym kolorze. Kurtka posiada wysoki kołnierz, który dobrze chroni przed wiatrem i mrozem. Po bokach kieszenie zapinane na suwaki. Gruby ocieplany materiał, kaptur można odpiąć. W rękawach wąskie ściągacze. Długość zakrywająca tyłek. Z tyłu znaczek odblaskowy, zwiększający widoczność dziecka podczas złej

post-image

Dziecięca zimowa kurtka z kapturem dla chłopca

Dziecięca zimowa kurtka z kapturem Ciepła dziecięca zimowa kurtka z kapturem. Zapinana na zamek błyskawiczny. Posiada wysoki kołnierz który, dobrze chroni przed wiatrem i mrozem. Po bokach kieszenie. Kurtka ocieplana, kaptur odpinany. W rękawach ściągacze. Długość zakrywająca tyłek. Aby zobaczyć cenę w sklepie internetowym kliknij na przycisk poniżej. Chcesz więcej szczegółów? Kliknij:

post-image

Zimowa kurtka dla chłopca zielona

Zimowa kurtka dla chłopca Ciepła zimowa kurtka dla chłopca w zielonym kolorze. Gruba, ocieplana, dobrze chroni przed zimnem. Kaptur również ocieplany. Posiada wysoki kołnierz, chroniący przed wiatrem i mrozem. Zapinana jest na suwak. Po bokach kieszenie. Dół i rękawy wykończone wąskimi ściągaczami. Długość zakrywająca tyłek. Aby zobaczyć cenę w sklepie internetowym kliknij na przycisk poniżej. Chcesz więcej

post-image

Kurtka zimowa dla chłopca granatowa

Kurtka zimowa dla chłopca granatowa Ciepła kurtka zimowa dla chłopca granatowa. Gruba, ocieplana, dobrze chroni przed zimnem. Posiada kaptur oraz wysoki kołnierz, chroniący przed wiatrem i mrozem. Zapinana jest na suwak. Po bokach kieszenie. Dół i rękawy wykończone wąskimi ściągaczami. Długość zakrywająca tyłek. Aby zobaczyć cenę w sklepie internetowym kliknij na przycisk poniżej. Chcesz więcej szczegółów? Kliknij:

post-image

Kurtka zimowa dla chłopca niebieska

Kurtka zimowa dla chłopca Ciepła kurtka zimowa dla chłopca. Kolor niebieski. Gruba, cała ocieplona. Posiada kaptur oraz wysoki kołnierz, chroniący przed wiatrem i mrozem. Zapinana jest na suwak. Po bokach kieszenie. Dół i rękawy wykończone wąskimi ściągaczami. Długość zakrywająca tyłek. Aby zobaczyć cenę w sklepie internetowym kliknij na przycisk poniżej. Chcesz więcej szczegółów? Kliknij:

post-image

Ciepła kurtka zimowa chłopięca czerwona

Ciepła kurtka zimowa chłopięca Ciepła kurtka zimowa chłopięca w czerwono granatowym kolorze. Posiada polarowe ocieplenie. Kaptur odpinany, również ocieplany. Zapinana jest na zamek błyskawiczny. Wyposażona w stojący kołnierz, dzięki czemu dobrze chroni przed wiatrem i mrozem. Fason długi, zakrywający tyłek. Aby zobaczyć cenę w sklepie internetowym kliknij na przycisk poniżej. Chcesz więcej szczegółów? Kliknij:

post-image

Ciepła kurtka zimowa chłopięca czarna

Kurtka zimowa chłopięca czarna Ciepła kurtka zimowa chłopięca czarna. Posiada wewnątrz polarowe ocieplenie. Kaptur można odpiąć. Zapinana jest na zamek błyskawiczny wysoko pod szyję, dzięki czemu dobrze chroni przed wiatrem i mrozem. Fason długi, zakrywający tyłek. Aby zobaczyć cenę w sklepie internetowym kliknij na przycisk poniżej. Chcesz więcej szczegółów? Kliknij:

post-image

Ciepła kurtka zimowa chłopięca niebieska

Kurtka zimowa chłopięca Ciepła kurtka zimowa chłopięca w niebiesko granatowym kolorze. Ocieplana od wewnątrz polarem. Posiada odpinany kaptur – również ocieplany. Zapinana jest na zamek błyskawiczny aż pod samą szyję, dzięki czemu dobrze chroni przed wiatrem i mrozem. Fason dlugi, zakrywający tylek. Aby zobaczyć cenę w sklepie internetowym kliknij na przycisk poniżej. Chcesz więcej szczegółów? Kliknij:

post-image

Ciepła zimowa kurtka chłopięca czerwona

Kurtka chłopięca Ciepła zimowa kurtka chłopięca w czerwonym kolorze. Kurtka z kapturem, cała ocieplana. Zapinana na zamek błyskawiczny. Po bokach dwie niezapinane kieszenie. Prosty fason, w jednolitym kolorze. Idealna kurtka na zimę, dobrze chroni przed wiatrem i mrozem. Tył nieco wydłużony, zakrywający tyłek. Aby zobaczyć cenę w sklepie internetowym kliknij na przycisk poniżej. Chcesz więcej szczegółów?

post-image

Ciepła zimowa kurtka chłopięca zielona

Ciepła zimowa kurtka chłopięca Ciepła zimowa kurtka chłopięca w zielonym kolorze. Ocieplana kurtka dziecięca z kapturem. Zapinana na zamek błyskawiczny. Po bokach dwie kieszenie. Kaptur również ocieplany. Prosty fason, w jednolitym kolorze. Idealna kurtka na zimę, dobrze chroni przed wiatrem i mrozem. Tył nieco wydłużony, zakrywający tyłek. Aby zobaczyć cenę w sklepie internetowym kliknij na przycisk

post-image

Ciepła zimowa kurtka chłopięca granatowa

Zimowa kurtka chłopięca Ciepła zimowa kurtka chłopięca w kolorze granatowym. Ocieplana kurtka dziecięca z kapturem. Zapinana jest na suwak. Po bokach posiada kieszenie. Kaptur również ocieplany. Prosty fason, w jednolitym kolorze. Idealna kurtka na zimę, dobrze chroni przed wiatrem i mrozem. Tył nieco wydłużony, zakrywający tyłek. Aby zobaczyć cenę w sklepie internetowym kliknij na przycisk

post-image

Bawełniane spodnie dziecięce szare

Bawełniane spodnie dziecięce szare Wygodne bawełniane spodnie dziecięce szare. Fason ze ściągaczami na nogawkach. Z tyłu mają małą kieszonkę, a z przodu wzorek. W pasie wiązane za pomocą sznureczka. Wygodny i komfortowy krój. Zwężane nogawki. Aby obejrzeć spodnie w sklepie internetowym kliknij na przycisk poniżej. Spodnie dla chłopca, ze szczególnym przeznaczeniem dla aktywności sportowej. Sprawdzą się idealnie podczas