Szafa dwudrzwiowa do pokoju młodzieżowego Alex

  Szafa dwudrzwiowa do pokoju młodzieżowego Alex

  VIPACK to belgijska firma produkująca meble dla dzieci znana na rynku europejskim od lat. Wytwarzane przez nią produkty charakteryzują się najwyższą jakością, dbałością o szczegóły i designerskim wyglądem. Znakomita znajomość dziecięcych potrzeb i chęć spełniania ich marzeń zaowocowała całą linią mebli, które są wyśmienitym przykładem symbiozy urody, praktyczności i ekscentryczności.
  Świetna szafa dwudrzwiowa do pokoju młodzieżowego. Belgijska firma Vipack zrealizowała swój fantastyczny pomysł połączenia tradycji i nowoczesności i połączyła klasyczny design z dowcipną koncepcją ponumerowania drzwi. Ta barwiona na brązowo sosnowa szafa i jej szuflada mają kilka numerów, umieszczonych bez żadnej uporządkowanej kolejności. Ten model to dwudrzwiowa szafa, która ma dwa jednakowej wielkości skrzydła. W środku znajdziemy dwie półki, które można umieścić na wybranej wysokości oraz pręt na ubrania, poniżej praktyczna szuflada
  Szafa jest jednym z elementów serii Alex. Pozostałe elementy z serii można znaleźć klikając w linki: szafa dwudrzwiowa, szafa trzydzwiowa,komoda, regał na książki, łóżko, dno łóżka, stolik nocny, biurko.
  Wymiary dł. x szer. x wys. = 100 x 55 x 200 cmWaga 74kg

   

   

  watchinshoporange_frame